Konsultacja odbywa się drogą mailową. Na podstawie wypełnionego przez Ciebie formularza żywieniowego. Mile widziane są aktualne zdjęcia Twojej sylwetki i wyniki badań krwi. Na podstawie wypełnionego formularza przygotuję kompletny dokument, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczony cel.

W ramach konsultacji otrzymasz kilku stronicowy dokument w formacie PDF, który zawiera:

  • sugerowaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników,
  • wykaz produktów zalecanych i przeciwwskazanych w codziennej diecie, który uwzględnia Twój stan zdrowia i cel, który chcesz osiągnąć,
  • podstawowe zalecenia żywieniowe i suplementacyjne, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego organizmu,
  • analizę dotychczasowego sposobu odżywiania, na podstawie dzienniczka żywieniowego,
  • odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu,
  • kolejne konsultacje nie są obowiązkowe – zasady dalszej współpracy są ustalane indywidualnie. Po konsultacji możesz wykupić indywidualny jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb.

W ramach współpracy dodatkowo otrzymasz: 

  • nawykownik, który pomoże Ci wprowadzić nowe nawyki w życie,
  • tygodniowy planner posiłków, który ułatwi Ci organizację w kuchni,
  • listę zamienników produktów.

Jak wygląda współpraca dietetyczna on-line krok po kroku:

Krok pierwszy:

Wybierasz plan współpracy, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie kontaktujesz się ze mną drogą mailową (kontakt@designyourdiet.pl). 

Istnieje możliwość , że nie będę w stanie od razu Ci pomóc. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie i ze względu na to, że chcę aby moje usługi były na najwyższym poziomie to liczba osób z którymi współpracuję w miesiącu jest ograniczona. 

Krok drugi:

Drogą mailową wysyłam Ci dane do przelewu i wywiad żywieniowy. Uzupełniony dokument odsyłasz na mojego meila  a ja po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczynam pracę nad jadłospisem. Jeśli w wywiadzie dietetycznym są jakieś niejasności kontaktuję się z Tobą, aby je wyjaśnić.

Krok trzeci:

W ciągu 3 dni roboczych wyślę Ci na podanego maila plik formacie PDF.

Krok czwarty:

Rozpoczynasz wprowadzanie zmian i tak naprawdę tylko ty jesteś odpowiedzialny za to jaki osiągniesz efekt. Pamiętaj, że ja daję Ci tylko narzędzie, które pomoże w osiągnięciu Twojego celu. Nie spamuję Twojej skrzynki maliowej codziennymi wiadomościami. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub zapytania pisz śmiało.

Krok piąty:

Podejmujesz decyzję czy kontynuujemy  współpracę czy na tym etapie ją kończymy. Możesz wykupić indywidualny jadłospis, więcej szczegółów znajdziesz tutaj i tutaj.

Krok szósty:

Cieszysz się osiągniętymi efektami i wprowadzonymi zmianami.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial