Jadłospis jest dostosowany w 100% do Twojego celu, upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, stylu życia i możliwości. Uważam, że dieta ma sprawiać przyjemność i być dopasowana do nas, a nie my mamy dopasować się do diety. W moich jadłospisach panuje zasada zero-weste- nic się nie marnuje i nie musisz się obawiać ,że kupisz dany produkt, który później użyjesz tylko w jednym posiłku. 

Jednorazowy plan dietetyczny zawiera:

  • wywiad żywieniowo- medyczny to podstawowy dokument, który pozwoli mi dopasować dietę do Twoich potrzeb. Dlatego zastanów się na spokojnie nad odpowiedziami, a im bardziej szczegółowo odpowiesz na pytania tym dieta będzie lepiej odpowiadała twoim potrzebom. 
  • indywidualnie dopasowany plan dietetyczny- otrzymasz go w ciągu 3 dni roboczych (zwykle szybciej). Każdą dietę układam samodzielnie i od podstaw, dlatego czas oczekiwania może wydawać Ci się długi. Plan dietetyczny rozpisuję na podstawie wywiadu żywieniowo- medycznego i to dzięki niemu uwzględniam Twój cel, możliwości czy preferencje smakowe.

W ramach współpracy dodatkowo otrzymasz: 

  • nawykownik, który pomoże Ci wprowadzić nowe nawyki w życie,
  • tygodniowy planner posiłków, który ułatwi Ci organizację w kuchni,
  • listę zamienników produktów.

Jak wygląda współpraca dietetyczna on-line krok po kroku:

Krok pierwszy:

Wybierasz plan współpracy, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie kontaktujesz się ze mną drogą mailową (kontakt@designyourdiet.pl). 

Istnieje możliwość , że nie będę w stanie od razu Ci pomóc. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie i ze względu na to, że chcę aby moje usługi były na najwyższym poziomie to liczba osób z którymi współpracuję w miesiącu jest ograniczona. 

Krok drugi:

Drogą mailową wysyłam Ci dane do przelewu i wywiad żywieniowy. Uzupełniony dokument odsyłasz na mojego meila  a ja po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczynam pracę nad jadłospisem. Jeśli w wywiadzie dietetycznym są jakieś niejasności kontaktuję się z Tobą, aby je wyjaśnić.

Krok trzeci:

W ciągu 3 dni roboczych wyślę Ci na podanego maila gotowy jadłospis w formacie PDF. Od tego momentu masz 2 dni na zgłoszenie drobnych poprawek w jadłospisie i zadanie pytań dotyczących diety. W ramach współpracy masz prawo do wprowadzenia 3 drobnych poprawek w obrębie jadłospisu, np: zmiana jakiegoś składnika lub potrawy. Poprawki wynikające z niedokładnie uzupełnionego wywiadu są dodatkowo płatne i wyceniane indywidualnie. Dlatego tak ważne jest abyś dokładnie i rzetelnie wypełnił wywiad dietetyczny.

Krok czwarty:

Rozpoczynasz stosowanie diety i tak naprawdę tylko ty jesteś odpowiedzialny za to jaki osiągniesz efekt. Pamiętaj, że ja daję Ci tylko narzędzie, które pomoże w osiągnięciu Twojego celu. Nie spamuję Twojej skrzynki maliowej codziennymi wiadomościami. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub zapytania pisz śmiało.

Krok piąty:

Podejmujesz decyzję czy kontynuujemy  współpracę czy na tym etapie ją kończymy. Dalsza współpraca jest wyceniana indywidualnie i zależy od efektów osiągniętych przez minione 10 dni.

Krok szósty:

Cieszysz się osiągniętymi efektami i wprowadzonymi zmianami.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial