O mnie

Cześć! Nazywam się Marta Skorupska i jestem dietetykiem.
Kilka lat temu zaczęłam rozwijać się w obszarze dietetyki i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Wiedza zdobyta podczas studiów i kursów to jedno, a doświadczenie to drugie. To właśnie doświadczenie, moim zdaniem, jest dużo cenniejsze.

W moim życiu przeszłam przez wiele diet, przez kilka lat każdy poniedziałek oznaczał dla mnie rozpoczęcie odchudzania (zwykle z całą masą zakazów i restrykcji). Przeglądając Internet w poszukiwaniu tej jedynej, idealnej diety, która pomoże mi osiągnąć wymarzoną wagę widziałam tylko listy produktów, których nie można jeść i należy je jak najszybciej wykluczyć z diety, bo rujnują one nasze zdrowie.

Dlatego teraz pokazuję jak zdrowo się odżywiać i odchudzać, a przy tym nie zwariować. Uważam, że każdy z nas jest inny, a dieta powinna być dopasowana przede wszystkim do nas, a nie my do diety. Dlatego nie będę przekonywać Cię do wykluczenie z diety laktozy, glutenu, węglowodanów i innych produktów, jeśli nie ma do tego konkretnych przesłanek.

Pracuję z osobami, które:

  • Lubią smacznie zjeść i chcą się nauczyć jak jeść zdrowo i pysznie.
  • Chcą nauczyć się zdrowo odżywiać bez konieczności dzielenia produktów na “dobre” i “złe.
  • Nie chcą opierać swojego życia na aplikacji do liczenia kalorii i kuchennej wadze.
  • Chcą odzyskać jedzeniowy luz w głowie.

Prywatnie lubię chodzić po górach, serial “Friends” znam prawie na pamięć i nie pogardzę dobrym jedzenim w towarzystwie wytrawnego wina. Mimo, że lubię spędzać czas bliżej natury, to nie wyobrażam sobie życia z dala od miasta, dlatego na codzień mieszkam w Bielsku-Białej wraz z moim dwoma adoptowanymi psami- Astrą i Forestem. Chociaż w obecnej sytuacji tego drugiego powinnam chyba przechrzcić na Pfizera. #żarcik.

Dziękuję, że tu zajrzałaś. Mam nadzieję, że treści, które tworzę pomogą Ci zdrowiej się odżywiać, uciszyć wewnętrznego hejtera i zaprzyjaźnić się ze zdrowszym stylem życia. W końcu nie musi być idealnie, aby było wystarczająco dobrze.

Do zobaczenia na Insta!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial