Dieta dopasowana do Ciebie

Miesięczna współpraca dietetyczna obejmuje jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb i trzy konsultacje on-line, które odbywają się drogą mailową.

Miesięczna współpraca dietetyczna zawiera:

  • wywiad żywieniowo- medyczny to podstawowy dokument, który pozwoli mi dopasować dietę do Twoich potrzeb. Dlatego zastanów się na spokojnie nad odpowiedziami, im więcej szczegółów w odpowiedziach na pytania tym bardziej dieta będzie odpowiadała twoim potrzebom,
  • indywidualnie dopasowany plan dietetyczny- otrzymasz go w ciągu 3 dni roboczych (zwykle szybciej). Każdą dietę układam samodzielnie i od podstaw, dlatego planu dietetycznego nie dostaniesz w ciągu 24h. Plan dietetyczny rozpisuję na podstawie wywiadu żywieniowo- medycznego i to tam uwzględniam Twój cel, możliwości czy chociażby preferencje smakowe,
  • konsultacje on-line, konsultujemy się co 10 dni. Wraz z jadłospisem otrzymasz ode mnie raport, który wypełniasz i wysyłasz na mojego maila. Na tej podstawie wprowadzam zmiany w diecie i odpowiadam na Twoje pytania. Podczas konsultacji dyskutujemy także o Twoim samopoczuciu i kolejnych etapach metamorfozy.

W ramach współpracy dodatkowo otrzymasz: 

  • nawykownik, który pomoże Ci wprowadzić nowe nawyki w życie,
  • tygodniowy planner posiłków, który ułatwi Ci organizację w kuchni,
  • listę zamienników produktów.

Jak wygląda współpraca dietetyczna on-line krok po kroku:

Krok pierwszy:

Wybierasz plan współpracy, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie kontaktujesz się ze mną drogą mailową (kontakt@designyourdiet.pl). 

Istnieje możliwość , że nie będę w stanie od razu Ci pomóc. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie i ze względu na to, że chcę aby moje usługi były na najwyższym poziomie to liczba osób z którymi współpracuję w miesiącu jest ograniczona. 

Krok drugi:

Drogą mailową wysyłam Ci dane do przelewu i wywiad żywieniowy. Uzupełniony dokument odsyłasz na mojego maila,  a ja po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczynam pracę nad jadłospisem. Jeśli w wywiadzie dietetycznym są jakieś niejasności kontaktuję się z Tobą, aby je wyjaśnić.

Krok trzeci:

W ciągu 3 dni roboczych wyślę Ci na podanego maila gotowy jadłospis w formacie pdf. Od tego momentu masz 2 dni na zgłoszenie drobnych poprawek w jadłospisie i zadanie pytań dotyczących diety. W ramach współpracy masz prawo do wprowadzenia 3 drobnych poprawek w obrębie jadłospisu, np: zmiana jakiegoś składnika lub potrawy. Poprawki wynikające z niedokładnie uzupełnionego wywiadu są dodatkowo płatne i wyceniane indywidualnie. Dlatego tak ważne jest abyś dokładnie i rzetelnie wypełnił wywiad dietetyczny.

Krok czwarty:

Rozpoczynasz stosowanie diety i tak naprawdę tylko ty jesteś odpowiedzialny za to jaki osiągniesz efekt. Pamiętaj, że ja daję Ci tylko narzędzie, które pomoże w osiągnięciu Twojego celu. Nie spamuję Twojej skrzynki maliowej codziennymi wiadomościami. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub zapytania pisz śmiało.

Krok piąty: 

Przez miesiąc, co 10 dni otrzymujesz ode mnie mini raport do uzupełnienia. To tam wpisujesz nowe pomiary, co udało Ci się wypracować czy chociażby jak zmieniło się Twoje samopoczucie. To informacja zwrotna nie tylko dla mnie, ale również kop motywacyjny dla Ciebie. W końcu nic tak nie cieszy jak widoczne efekty naszych starań.

Krok szósty:

Po miesiącu podejmujesz decyzję czy kontynuujemy  współpracę czy na tym etapie ją kończymy. Dalsza współpraca jest wyceniana indywidualnie i zależy od efektów osiągniętych przez minione 30 dni.

Krok siódmy:

Cieszysz się osiągniętymi efektami i wprowadzonymi zmianami.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial